צרו קשר
ּ

שירות טוב, מקצועיים ואמינים. נחמדים מאוד ועושים עבודה מעולה!!! קושרים טוב את הריהוט על המשאית באחריות מלאה. עבודה עברית, מחיר טוב, בחירה מצוינת!!!

אחראים ואמינים!

הזמנתי הובלה, דיברתי עם עידן, בחור נעים וסבלני. היה קושי בהעלאת הספה לקומה השלישית (ספה 3 מטר) בניין ללא מעלית ועידן לא ויתר עד שהספה הגיעה לביתנו. הכל נעשה בסבלנות ונועם. תודה רבה, בהחלט ממליצה!

רמבו הובלות, צוות אלופים!!!

הובלתי איתו את כלל תכולת הדירה שלי, למחסנים של החברה, הציוד אוחסן בצורה מסודרת ונשמר שם במשך מספר חודשים, כעת ביצעתי איתו הובלה  בשנית לביתי החדש – ההובלה בוצעה בצורה מסודרת ומשביעת רצון – במחיר מאוד הגון!

אחלה מוביל!

מספר אחתתתת חברים שירות איכות אדיבות, תודה רבה לרמבו הובלות על ההובלה האחרונה 100% ללא מכה או שריטה, הגיעו בזמן, ממליץ בחום!!

מקצועיים מאוד!!

עידן וצוות כחול לבן ביצעו את העברת דירתנו ממרכז הארץ לצפון הארץ במיומנות, אדיבות ומקצועיות רבה. עמידה בלוח זמנים, שירותיות ויחס מלבב ביום לא קל זה של מעבר דירה אל עבר הלא נודע. זכינו לאנשי מקצוע מעולים ויעילים עם הרבה סבלנות ורוגע, דבר שאינו רגיל במחוזותינו בכלל ובתחום ההובלות בפרט. וכל הנכתב לעיל במחיר מצויין לעומת המתחרים. תודה רבה על הכול. כל הכבוד ויישר כוח!

שירותיות ומקצועיות במחיר מצוין
למעלה

רוצים לשמוע עוד? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ